E diel, 4 Dhjetor, 2022
11 °c
San Francisco
12 ° Hën
10 ° Mar
10 ° Mër
11 ° Enj

Sport

Tender 5.3 milionë euro për pajisje kompjuterike për AKSHI-n dhe institucionet e tjera

Tender 5.3 milionë euro për pajisje kompjuterike për AKSHI-n dhe institucionet e tjera

Pajisjet kompjutetike për institucione publike dhe për Agjencinë Kombëtare të Shoqërisë së Informacionit parashikohet t’i kushtojnë kësaj të fundit rreth ...

Aksioni i IKMT-së te “Prestige Resort” për 4 mijë metra katrorë, Çuçi: Hysenbelliu bën shantazh me mediat që ka

Aksioni i IKMT-së te “Prestige Resort” për 4 mijë metra katrorë, Çuçi: Hysenbelliu bën shantazh me mediat që ka

Inspektorë të Inspektoratit Të Mbrojtjes së territorit, mëngjesin e kësaj të premteje u gjendën pranë ambienteve të “Prestigje Resort” në ...

Studentët s’përballojnë qiratë/ Të rinjtë vijnë më herët në Tiranë por kanë vështirësi ekonomike të gjejnë shtëpi

Studentët s’përballojnë qiratë/ Të rinjtë vijnë më herët në Tiranë por kanë vështirësi ekonomike të gjejnë shtëpi

Ministria e arsimit ka përcaktuar datën 17 tetor të vitit 2022 për nisjen e vitit të ri akademik, i cili ...

Rreth 18 mijë policë, 16 km gardh dhe 180 mln euro për sigurinë! Nis takimi i 7 fuqive botërore, temat “e nxehta” të samitit të G7-ës

Rreth 18 mijë policë, 16 km gardh dhe 180 mln euro për sigurinë! Nis takimi i 7 fuqive botërore, temat “e nxehta” të samitit të G7-ës

Lufta, klima, uria, varfëria, shëndetësia – samitit të G7-s që zhvillohet në Gjermani si kryesuese e radhës nuk i mungojnë ...

“Kosto e paprecedentë për Putin”! Biden zbulon zyrtarisht vendimin e parë të G7: Ndalojmë importin e arit rus!

“Kosto e paprecedentë për Putin”! Biden zbulon zyrtarisht vendimin e parë të G7: Ndalojmë importin e arit rus!

Presidenti amerikan, Joe Biden, tha të dielën se Shtetet e Bashkuara dhe ekonomitë e tjera të Grupit G7 do të ...

TheSportyNews.com